Hakkımızda

    Merkezi Ankara Gimat toptancılar sitesinde olan, Karapınar Çiftliği markamız ile 1972 senesinden beri yumurta sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 

Viyol pazarlama konusunda büyük , küçük demeden tüm üreticilere www.viyolpazari.com ve www.ankaraviyol.com adreslerinden de hizmet vermeye başladık.

1972 yılında başladığımız  yumurta pazarlama faaliyetine ek olarak  2006 yılından itibaren sektörde önemli bir girdi olan yumurta viyolü satışına başladık. 

Ankara merkezli şirketimizden Ankara ilimizin tüm bölgelerine kendi araçlarımızla yumurta ve yumurta viyolü dağıtımı yaptığımız gibi tüm Türkiye geneline yumurta ve yumurta viyolü satışımız devam etmektedir. 

AnkaraViyol olarak tüm yumurta viyolü yada diğer isimleri ile yumurta kartonu, yumurta kepi, yumurta kasesi, yumurta kartelası, yumurtalık, çeşitleri Ankara depo stoklarımızda mevcuttur ve siparişler hızlı bir şekilde tüm Türkiye geneline yumurta üreticilerine göndererek satışını gerçekleştirmekteyiz.

Yumurta vüyolü olarak karton ve plastik çeşitler mevcuttur, pvc olarak 10'lu kapaklı yumurta viyolü ve 15'li kapaklı yumurta viyolü bunun yanında karton olarak 30'lu tava viyol, 6'lı , 10'lu , 12'li , 15'li karton kapaklı viyol ve 30 'lu kapak karton viyol çeşitlerinin satışını yapmaktayız.

"İSTE EN KATLİTELİ VİYOL , EN UCUZA ADRESİNE GELSİN" Sloganı ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.